Konvertuoti vaizdo įrašus iš įvairių svetainių, pavyzdžiui, "YouTube", "Vimeo", "VK", "Dailymotion", "Facebook" ir "Vevo", šiandien tapo lengviau ir greičiau dėl konverterių svetainių. Dar negirdėjote apie jas? Pats laikas tai padaryti ir pats laikas pradėti naudoti "MegaConverter".

MegaConverter leidžia naudotojams konvertuoti internetinius vaizdo įrašus tiesiog nukopijuojant nuorodą. Įkėlę nuorodą, galite pasirinkti failo formatą, į kurį norite konvertuoti vaizdo įrašą, pavyzdžiui, mp3, mp4, aac ir f4v. Konvertavimas trunka tik kelias sekundes ir, jei tik turite interneto ryšį, galite konvertuoti vaizdo įrašus bet kada ir bet kur.

Nereikia vargintis parsisiunčiant ir įdiegiant specialią programinę įrangą konvertavimo tikslais. Nereikia registruotis savo el. pašto adresu ir tikrinti el. pašto, prieš leidžiant konvertuoti. Atsisiųsti mp3 galima iškart po vaizdo įrašo konvertavimo.

Galite rinktis iš daugybės konverterių svetainių ir išsirinkti tokią, kuri atitinka visus jūsų poreikius. Patogu, greita ir paprasta, argi ne to visi norime?

Top Downloads