Конвертація відео з різних сайтів, таких як YouTube, Vimeo, VK, Dailymotion, Facebook і Vevo, сьогодні стала простіше і швидше завдяки сайтам-конвертерів. Ви ще не чули про них? Саме час дізнатися, і саме час почати користуватися MegaConverter.

MegaConverter дозволяє користувачам конвертувати онлайн-відео, просто скопіювавши посилання. Після вставки посилання ви можете вибрати формат файлу, в який хочете конвертувати відео, наприклад mp3, mp4, aac і f4v. Конвертація займає всього кілька секунд, і поки у вас є підключення до Інтернету, ви можете конвертувати відео в будь-який час і в будь-якому місці.

Немає необхідності завантажувати та встановлювати спеціальне програмне забезпечення для конвертації. Немає необхідності реєструватися, вказуючи свою адресу електронної пошти, і перевіряти його, перш ніж отримати дозвіл на конвертацію. Завантаження mp3 може бути виконана відразу після конвертації відео.

Ви можете вибрати один з безлічі сайтів-конвертерів і підібрати той, який відповідає всім вашим вимогам. Зручно, швидко і просто, хіба не всі ми цього хочемо?

Топ завантаження
Недавно шукали
No search links yet!